Slide thumbnailVybavení Konigin o 15 % levnější! Vyberte si kvalitu za nejlepší cenu!Tady!
  • Výprodej!
  Stáčecí nádoba na 100 l medu nerezová
  Stáčecí nádoba na 100 l medu nerezová
  Stáčecí nádoba na 100 l medu nerezová

  Stáčecí nádoba na 100 l medu nerezová

  Review (0)
  6 533,95 Kč
  7 687,00 Kč
  Sleva 15%
  Tax Included

  sale offer ends in just

  00
  day
  :
  00
  hour
  :
  00
  min
  :
  00
  sec
  Quantity :
  K1085
  • Zásady zabezpečeníZásady zabezpečení(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručeníZásady doručení(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vráceníZásady vrácení(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Stáčecí nádoby

  Každý včelín potřebuje roztok na čištění medu od voskových částic nebo jiných nečistot. Jejich původ je obvykle přírodní a nepředstavuje pro spotřebitele medu bezpečnostní riziko. V zájmu vzhledu výrobku je však důležité zbavit se těch prvků, které by mohly zákazníky od nákupu ve včelíně odradit. Jedním z jednoduchých, ale účinných řešení tohoto problému jsou gravitační nádoby.

  Sortiment gravitačních nádoby Konigin je velmi široký, takže každý může přizpůsobit zvolené řešení svým individuálním potřebám. V zájmu nejvyšší kvality jsou všechny nádoby na med vyráběny z nerezové oceli odolné vůči kyselinám. Nejmenší nádoba má kapacitu 25 kg. Tato válcová nádoba je vybavena držadly, která usnadňují její přenášení nebo mytí, a klapkou pro vypouštění medu např. přímo do sklenic. Tato nádoba tedy funguje také jako zařízení na konzervaci medu. Další takové nádoby mají objem 50 l a 70 l. Volitelně je lze vybavit integrovanými stojany. Pro včelstva s poněkud vydatnějším sběrem medu nabízíme nádoby o objemu 100 l, 150 l, 200 l a 300 l. První z nich může být vybaven držadly pro přenášení nebo továrně vyrobeným stojanem, zatímco ostatní jsou k dispozici ve druhé variantě. Pro farmy s opravdu úspěšnou sklizní medu doporučujeme nádoby o objemu 500 l, 800 l, 1000 l a 2000 l. Výrobkem jiné konstrukce jsou nádoby na med se dvěma svislými síty a dvěma přepážkami, které oddělují vosk od medu. Jedná se o nádobu s horizontální orientací a objemem 160 l. Čištění medu v něm neprobíhá gravitačně, ale prouděním. Chcete-li využít jeho výhod a dosáhnout nejlepších výsledků, měl by tento čisticí prostředek pracovat ve spojení s medovým čerpadlem.

  Všechny nádoby na gravitační čištění medu jsou vybaveny kryty, které zabraňují ušpinění medu nebo kontaktu např. s hmyzem. Gravitační nádrž je investicí na mnoho let. Díky ní je med prodávaný na prodej čirý a bez nečistot. To je důležité v souvislosti s jeho prodejem na stále více konkurenčním trhu.

  KONIGIN
  K1085

  Parametry

  Použité materiály
  kyselinou odolnou nerezovou ocel 1.4301 / AISI 304
  Záruka
  4 roky
  Typ ventilu
  1 1/2' klapkowy
  Průměr
  420mm
  Výška
  735mm
  Tloušťka materiálu
  1,5mm
  Dno
  Šikmé

  Specifické reference

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Stáčecí nádoba na 100 l medu nerezová