Kategorie

Novinky

Slevy

Naše prodejny

Informace

Bezpieczeństwo

Konigin renomovaný výrobce včelařských potřeb.

Firma Königin se specializuje na výrobu včelařského vybavení. Za několik let působení na trhu jsme si získali důvěru včelařů a díky každodenní spolehlivé práci jsme v současné době jednou z předních společností v oboru včelařství v Evropě. Protože nevyužíváme služeb subdodavatelů, podléhá zařízení naší produkce přísné kontrole v každé fázi výroby. Co může být cennější než cena výrobku? Vycházíme z předpokladu, že kvalita a důvěra odběratele. Pro zajištění pocitu bezpečnosti se na všechna naše zařízení vztahuje čtyřletá záruka. Máme všechny atesty a certifikáty kvality požadované v zemích Evropské unie.
V roce 2019 jsme otevřeli včelařský velkoobchod, kde se kromě velkých strojů můžete zásobovat drobným včelařským vybavením nezbytným pro práci ve včelíně. Chcete-li získat více informací o našich produktech a službách, neváhejte se obrátit na některého z našich zkušených poradců. Kontaktujte nás a přidejte se ke skupině spokojených včelařů.

Máme všechny atesty a certifikáty kvality požadované v zemích Evropské unie.

19 let zkušeností3 200 m2 dílenských prostor7 výrobních odděleníSvařování metodou TIG / MIG / MAGŘezání nerezových plechů laserem

Strojový park pro obrábění nerezové oceli