Konigin renomovaný výrobce včelařských potřeb.

Firma Königin se specializuje na výrobu včelařského vybavení. Za několik let působení na trhu jsme si získali důvěru včelařů a díky každodenní spolehlivé práci jsme v současné době jednou z předních společností v oboru včelařství v Evropě. Protože nevyužíváme služeb subdodavatelů, podléhá zařízení naší produkce přísné kontrole v každé fázi výroby. Co může být cennější než cena výrobku? Vycházíme z předpokladu, že kvalita a důvěra odběratele. Pro zajištění pocitu bezpečnosti se na všechna naše zařízení vztahuje čtyřletá záruka. Máme všechny atesty a certifikáty kvality požadované v zemích Evropské unie.
V roce 2019 jsme otevřeli včelařský velkoobchod, kde se kromě velkých strojů můžete zásobovat drobným včelařským vybavením nezbytným pro práci ve včelíně. Chcete-li získat více informací o našich produktech a službách, neváhejte se obrátit na některého z našich zkušených poradců. Kontaktujte nás a přidejte se ke skupině spokojených včelařů.

Máme všechny atesty a certifikáty kvality požadované v zemích Evropské unie.

19 let zkušeností3 200 m2 dílenských prostor7 výrobních odděleníSvařování metodou TIG / MIG / MAGŘezání nerezových plechů laserem

Strojový park pro obrábění nerezové oceli