Stáčecí nádoba na 70 l medu nerezová
   Stáčecí nádoba na 70 l medu nerezová
   Stáčecí nádoba na 70 l medu nerezová

   Stáčecí nádoba na 70 l medu nerezová

   Review (0)
   6 556,00 Kč
   Tax Included
   Quantity :
   K1229
   • Zásady zabezpečeníZásady zabezpečení(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
   • Zásady doručeníZásady doručení(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
   • Zásady vráceníZásady vrácení(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

   Stáčecí nádoby

   Každý včelín potřebuje roztok na čištění medu od voskových částic nebo jiných nečistot. Jejich původ je obvykle přírodní a nepředstavuje pro spotřebitele medu bezpečnostní riziko. V zájmu vzhledu výrobku je však důležité zbavit se těch prvků, které by mohly zákazníky od nákupu ve včelíně odradit. Jedním z jednoduchých, ale účinných řešení tohoto problému jsou gravitační nádoby.

   Sortiment gravitačních nádoby Konigin je velmi široký, takže každý může přizpůsobit zvolené řešení svým individuálním potřebám. V zájmu nejvyšší kvality jsou všechny nádoby na med vyráběny z nerezové oceli odolné vůči kyselinám. Nejmenší nádoba má kapacitu 25 kg. Tato válcová nádoba je vybavena držadly, která usnadňují její přenášení nebo mytí, a klapkou pro vypouštění medu např. přímo do sklenic. Tato nádoba tedy funguje také jako zařízení na konzervaci medu. Další takové nádoby mají objem 50 l a 70 l. Volitelně je lze vybavit integrovanými stojany. Pro včelstva s poněkud vydatnějším sběrem medu nabízíme nádoby o objemu 100 l, 150 l, 200 l a 300 l. První z nich může být vybaven držadly pro přenášení nebo továrně vyrobeným stojanem, zatímco ostatní jsou k dispozici ve druhé variantě. Pro farmy s opravdu úspěšnou sklizní medu doporučujeme nádoby o objemu 500 l, 800 l, 1000 l a 2000 l. Výrobkem jiné konstrukce jsou nádoby na med se dvěma svislými síty a dvěma přepážkami, které oddělují vosk od medu. Jedná se o nádobu s horizontální orientací a objemem 160 l. Čištění medu v něm neprobíhá gravitačně, ale prouděním. Chcete-li využít jeho výhod a dosáhnout nejlepších výsledků, měl by tento čisticí prostředek pracovat ve spojení s medovým čerpadlem.

   Všechny nádoby na gravitační čištění medu jsou vybaveny kryty, které zabraňují ušpinění medu nebo kontaktu např. s hmyzem. Gravitační nádrž je investicí na mnoho let. Díky ní je med prodávaný na prodej čirý a bez nečistot. To je důležité v souvislosti s jeho prodejem na stále více konkurenčním trhu.

   KONIGIN
   K1229

   Parametry

   Použité materiály
   kyselinou odolnou nerezovou ocel 1.4301 / AISI 304
   Záruka
   4 roky
   Typ ventilu
   1 1/2' klapkowy
   Průměr
   465mm
   Výška
   750mm
   Dno
   Šikmé

   Specifické reference

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Stáčecí nádoba na 70 l medu nerezová